Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść
Kategorie

HITY

Balony i dekoracje na Ślub i Wesele

Organizujesz wesele i potrzebne Ci są efektowne dekoracje ślubne? W takim wypadku doskonale sprawdzą się balony, które oferuje nasz sklep internetowy. Tutaj znajdziesz duży wybór modeli lateksowych i foliowych, utrzymanych w ciepłej, pastelowej kolorystyce. Można przy ich pomocy przyozdobić zarówno samą salę, jak również stolik, przy którym zasiądą nowożeńcy.

Nasze ozdoby weselne dostępne są nie tylko w wersji romantycznej, ale też żartobliwej. Oferujemy Ci zabawne towary z niedźwiadkami stylizowanymi na nowożeńców, które można też ofiarować zakochanym jako prezent zamiast kwiatów. W sklepie z balonami znajdziesz także akcesoria na wieczór panieński w postaci gier i ozdób, a także wystrzałowe konfetti do przywitania Państwa Młodych wychodzących z zaślubin. Sprawdź też butle z helem oraz elektryczne pompki do nadmuchiwania.

Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 109 ocen

8 SZT. BIAŁYCH TALERZYKÓW O ŚREDNICY 17,7 CM

8 SZT. BIAŁYCH KUBECZKÓW O POJEMNOŚCI 266 ML

Girlanda jednokolorowa błękitna, długość 2,5 m.

Girlanda jednokolorowa biała długości 2,5 m.

Girlanda kolorowe gołębie. Długość 2,5 m.

Girlanda dzwonki koloru łososiowego opakowanie 1 szt. Długość około 2,5 m.

Ozdoba weselna gołębie jest produktem doskonale nadającym się do udekorowania stołu weselnego, opakowanie zawiera 1 szt.

Ozdoba weselna Młoda Para jest produktem doskonale nadającym się do udekorowania stołu weselnego, opakowanie zawiera 1 szt.

Ozdoba weselna dzwonki jest produktem doskonale nadającym się do udekorowania stołu weselnego, opakowanie zawiera 1 szt.

Balon lateksowy 12".

Balon lateksowy 12".

Balon lateksowy 12".

Balon lateksowy 12".

Balon foliowy 18", do napełnienia helem.

Balon foliowy 18", do napełnienia helem.

Balon foliowy 48", do napełnienia helem.

Balon foliowy 18", do napełnienia helem.