Ustawienia Wyglądu

Układ strony
Kolor
Wybierz kolor
Kolor tła:
Anuluj

a

Aaaaale Osiemnastka! Dekoracje imprezowe, które musisz mieć na 18. urodzinach


Podstawą udanej zabawy jest oczywiście świetny humor i zgrana ekipa przyjaciół. Bez względu na to, czy przejście w dorosłość zamierzasz świętować w domu, czy w restauracji, to należy zadbać o oprawę. Tradycyjnie w ten szczególny wieczór pojawiają się balony urodzinowe cyfry  właśnie w takich barwach. Doskonale komponują się z większością wnętrz i wyglądają elegancko. Jeśli jednak chcesz dodać wyraźny akcent, to polecamy metalizowane balony.

 

Zarówno do klasycznych balonów lateksowych, jak i foliowych przydadzą się:

  • praktyczne obciążniki do balonów np. połyskujące gwiazdki,
  • barwne wstążki i patyczki do balonów, przydatne do przywiązywania i wiązania dekoracji,
  • hel do wypełniania balonów, który sprawi, że uniosą się one w górę,
  • pompki ręczne i elektryczne do balonów, dzięki którym zaoszczędzisz sporo czasu.

Odpowiednie akcesoria na osiemnaste urodziny

Do listy przedmiotów warto dopisać akcesoria imprezowe , takie jak:

  • papierowe talerzyki urodzinowe,
  • kubki imprezowe,
  • czy serwetki.

Dobrze, jeśli wszystkie, te dodatki będą graficznie dopasowane do całej reszty. W ten sposób uzyskasz efekt spójnej całości. Oczywiście możesz mieszać balony imprezowe z kubeczkami w innym kolorze. Ciekawie na stole wyglądają układane na przemian ciemne nakrycia z jasnymi. Wówczas pod np. czarny talerzyk imprezowy z liczbą „18” połóż kremową serwetkę. Pomysły znajdziesz w internecie lub po prostu zdaj się na własną inwencję. Najważniejsze jest to, aby w chwili wejścia gości na salę, panowała radosna atmosfera. W końcu tylko raz obchodzi się swoją osiemnastkę!

Czy wyrzutnia do konfetti powinna znaleźć się na sali?

Zdecydowanie warto kupić różne akcesoria na imprezę. Podkreślają one rangę wydarzenia i nadają mu niepowtarzalnego klimatu. Stąd wyrzutnia konfetti to doskonały pomysł. Kiedy jej użyć? Najlepszą chwilą na deszcz barwnych gwiazdek, serduszek oraz serpentyn jest czas toastu. Eksplozja konfetti następuje po przekręceniu opakowania. Tego momentu nie zapomni nikt! Poza tym wirujące i połyskujące płatki bardzo ładnie wyglądają na zdjęciach i filmach. Nad stołami można również rozwiesić metalizowane serpentyny. Na szczególne polecenie zasługują holograficzne srebrne, które doskonale pasują na każde przyjęcie. Rzucanie nimi to wspaniała zabawa, bez względu na wiek jubilata i jego przyjaciół. Bo przecież spotkacie się po to, by fetować niesamowitą okazję. Pamiętaj, że nie ma jednego przepisu na wspaniałe dekoracje. Możesz komponować zestawy balonów z napisami lub bez. Nie obawiaj się improwizować we własnym stylu. Twoi przyjaciele z pewnością docenią starania. Zaproponuj im pomoc w dekorowaniu sali!

Masz pytania dotyczące zakupów on-line?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich balonów na imprezę, to śmiało napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie wyjaśnimy, czym różnią się balony lateksowe od foliowych. Podpowiemy, kiedy warto zaopatrzyć się w butle z helem do balonów. Zależy nam na tym, aby artykuły zamówione w sklepie dotarły do Ciebie na czas! Dlatego kup je z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystko masz już gotowe i unikniesz niepotrzebnego stresu.

Nasz sklep z balonami oferuje duży wybór akcesoriów urodzinowych. Są one wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ich jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby towar, który otrzymasz, był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli jednak uznasz, że akcesoria urodzinowe powinny być, np. w innym kolorze, to przypadku zakupu na www dokonasz zwrotu i wybierzesz inne. Mamy również stacjonarne punkty w Warszawie, gdzie uzyskasz nasze wsparcie.

Na zakończenie pozostaje nam życzyć Ci wszystkiego najlepszego i udanego przyjęcia w tym ważnym dniu. Korzystając z porad, możesz jednocześnie sprawdzić ceny i wygląd produktów.

Zapraszamy!