Ustawienia Wyglądu

Układ strony
Kolor
Wybierz kolor
Kolor tła:
Anuluj

a

Balony i akcesoria na wieczór panieński – sprawdź imprezowe hity!


Poznaj aktualne trendy i hity wśród akcesoriów imprezowych i przygotuj wymarzony wieczór razem z Balony.pl!

Jak przygotować plan działania idealnego wieczoru panieńskiego?

Świetnie sprawdzi się wcześniejszy before party – w którego trakcie będziesz mogła spędzić czas w ulubionym gronie. Umów się z koleżankami się w mieszkaniu bądź wynajmijcie je specjalnie na tę okazję. Przygotujcie pyszne przekąski i wyjątkowe drinki! Aby ułatwić sobie zadanie, rozdziel obowiązki. Niech każda uczestniczka zrobi coś samodzielnie. Poszukajcie lekkiego, smacznego menu. Mogą to być między innymi klasyczne koreczki, sałatki, kanapki, wrapy, a może też muffinki (wytrawne lub na słodko) czy kolorowe makaroniki i ciasteczka.

W trakcie domówki puszczajcie ulubioną muzykę, bawcie się, przygotujcie gry i zabawy! Potem koniecznie wyjdźcie na miasto zaszaleć. Poniżej przedstawiamy niezbędne akcesoria imprezowe i dodatki, które sprawią, że nie zapomnicie tego wieczoru na długo.

Jak przygotować mieszkanie?

Ozdobienie mieszkania i dobór odpowiednich dodatków są obowiązkowym punktem udanego wieczoru panieńskiego. Nie bój się różnorodnych gadżetów, zaszalej! Niech w domu zagości róż. To kolor kobiecości, miłości… A przecież właśnie to będziecie celebrować tego dnia. Z pewnością pięknie będą prezentować się balony holograficzne, które są totalnym hitem!

Możesz je uzupełnić o te klasyczne lub z napisami – różnorodność jest jak najbardziej wskazana! Po mieszkaniu rozwieście serpentyny i rozsypcie konfetti w gwiazdki, które fantastycznie będą wyglądać na pamiątkowych zdjęciach.

Pomiędzy drzwiami, a także na ścianach, możesz rozwiesić dekoracje, które podbiją imprezowy klimat. Złoto pasuje do różu, który powinien się wyróżniać. Świetnym pomysłem są również balony litery, z których możesz ułożyć imię, czy ważne motto – wszystko zależy od wyobraźni.

Aby zaoszczędzić sobie czasu na sprzątanie po imprezie, przygotuj papierowe kubeczki z serduszkami, talerzyki, a do tego może …wróżkowe sztućce. Niech będzie uroczo i zabawnie!

Jak zająć czas gościom? Nie może zabraknąć gier i zabaw! Szczególnie polecamy grę z wyzwaniami. Każda uczestniczka zostanie postawiona przed wykonaniem zadania, które sobie sama wylosuje. Uwaga! Gra grozi pokonywaniem własnych barier, śmiechem do rozpuku i totalnym przejęciem imprezy!

Czas na tańce! Czyli co przygotować do wyjścia na miasto?

Przede wszystkim nie zapomnij o dobrym humorze, sporej dawce dystansu i 100% szaleństwa! W tym dniu wyróżnianie się jest wskazane. Koniecznie pamiętaj, aby zarezerwować miejsca w ulubionym klubie. Przejażdżka ekskluzywną limuzyną spod mieszkania na dalszą imprezę, na pewno ucieszy przyszłą Pannę Młodą i jej wyjątkowych gości. A potem pozostanie jedynie szaleć do białego rana! Aby nie było wątpliwości, co świętujecie, każda uczestniczka może przyczepić sobie wlepkę lub założyć szalone kapelusze.

A może Waszym znakiem rozpoznawczym będą unoszące się balony w kształcie serc lub gwiazd? Dzięki temu bez problemu znajdziecie się w tłumie. Balony na hel możecie również wykorzystać przy dekorowaniu mieszkania.

Koniecznie zabierzcie swoją znaną już grę z wyzwaniami. Niech Wam towarzyszy przez całą noc, przynosząc masę niespodziewanych przygód i sytuacji. W końcu wszystko, co się wydarzy tej nocy, zostaje między Wami... Zabawnym i przydatnym gadżetem są akcesoria do zdjęć przypominające te wykonane w fotobudce. Z pewnością będzie to pamiątka, do której będziecie latami wracać ze szczerym uśmiechem na ustach!

Podsumowanie

Ta noc powinna być wyjątkowa. Oczywiście wyjście za mąż nie powinno zmieniać Waszej relacji i z pewnością nie będzie to ostatnia impreza. Jednak to ważny symbol, pożegnanie pewnego etapu w życiu. Bawcie się, wspierajcie. Pokażcie, jak istotna jest kobieca przyjaźń. Niech to będzie niezapomniany wieczór dla każdej z Was!