Ustawienia Wyglądu

Układ strony
Kolor
Wybierz kolor
Kolor tła:
Anuluj

a

Balony na 50. urodziny – które wybrać?


Organizacja imprezy to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli okazją jest celebracja 50. urodzin. To ważna rocznica, którą warto uczcić w gronie najbliższych osób. Jesteś na etapie szykowania takiego wydarzenia? Nie wiesz, jakie dodatki i akcesoria sprawią, że będzie to niezapomniane wspomnienie zarówno dla samego jubilata, jak i również zaproszonych gości? To świetnie trafiłeś! Z tego artykułu dowiesz się, jakie balony i dekoracje wybrać na wymarzone przyjęcie, żeby nadały niesamowitego klimatu i zachwyciły wszystkich obecnych!

O czym pamiętać przy wybieraniu balonów na Pięćdziesiątkę?

Przede wszystkim potraktuj przygotowania jako dobrą zabawę. Z naszą pomocą z pewnością przebrniesz przez to zadanie z łatwością. O czym warto pamiętać? Naszym zdaniem o tym, że balony urodzinowe to podstawa wystroju! Nadają każdemu wnętrzu imprezowego charakteru, poprawiają humor i podkreślają istotę całego wydarzenia. Proponujemy wiele rodzajów balonów, dlatego poniżej dokładnie opisaliśmy te najpopularniejsze.

balony urodzinowe 50

Balony gumowe z cyframi

Barwne i zabawne gadżety, które wprowadzają wyjątkowo radosny nastrój! Balony na 50. urodziny niekonieczne muszą być stonowane – warto zaszaleć! Jeśli jubilat jest wesołą, optymistyczną, uśmiechniętą osobą, to w takim stylu można dobrać dekoracje, które pojawią się na przyjęciu. Świetnie sprawdzają się balony lateksowe, na których po napompowaniu doskonale widać kolorowe i estetyczny motywy, takie jak:

Różnorodne, gumowe balony są świetnym uzupełnieniem urodzinowych akcentów, a także uwydatnieniem motywu przewodniego. Pięćdziesiątka w stylu Hollywood? Czemu nie! Wszystko zależy od osoby, która będzie tego dnia celebrować swoje święto.

Balony gumowe na wyjątkowe okazje

Kolorowe balony na urodziny niekoniecznie muszą mieć na sobie wydrukowany wiek jubilata. Możesz wybrać dodatki z napisem STO LAT lub HAPPY BIRTHDAY, które również podkreślą charakter przyjęcia.

balony happy birthday

Balony foliowe w kształcie cyfr i liczb

Jeśli zależy Ci na bardzo mocnym zaznaczeniu, że przyjęcie dotyczy 50. urodzin, warto zerknąć na balony foliowe, które świetnie się prezentują niezależnie od scenerii. Szczególnie polecamy te w kształcie cyfr. Świetnie wyglądają na zdjęciach! Masz do wyboru bardzo szeroki wybór kolorów:

Inną propozycją są owalne dodatki z wydrukowaną „50” lub srebrne z czarnym napisem.

balony gumowe cyfry 50

Balony foliowe urodzinowe

Ozdabiasz pomieszczenie, w którym odbędzie się przyjęcie? Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy będzie to mieszkanie, czy wynajęta sala, dodatkami warto podkreślić same urodziny, a nie tylko konkretną rocznicę. Nie każdy radzi sobie z upływającym czasem! Jeśli wiesz, że jubilat może mieć z tym problem, skup się na dekoracjach o nieco innych charakterze, które jednak również pasują do okoliczności. Są one równie dobrym uzupełnieniem i dodatkiem do wymienionych wyżej propozycji.

Być może do Twojej aranżacji pasują satynowe gwiazdy, które genialnie komponują się z balonem foliowym z napisem „Stay fabulous”. Efektownie wyglądają te z motylami i wydrukowanym „Happy birthday” na tle z różu i czarno-białych pasów. Jeśli jubilat lubi kolory, nie ograniczaj się i zamów te tęczowe.

Przygotowując bardziej wyrafinowane i eleganckie dodatki, zwróć uwagę na czarne balony ze złotymi i srebrnymi akcentami. Są niezwykle stylowe i będą pasować na wytworne przyjęcie.

Podsumowanie

Wybranie odpowiednich balonów na przyjęcie urodzinowe w dużym stopniu zależy od:

  • rodzaju przyjęcia (czy będzie to eleganckie spotkanie, czy też mniej oficjalne),
  • charakteru jubilata,
  • reszty dekoracji i akcesoriów.

Osoby, które na co dzień są spokojniejsze, zdecydowanie lepiej będą się czuć w towarzystwie stonowanych kolorów oraz wśród subtelniejszych i delikatniejszych dekoracji. Natomiast, jeśli jubilat jest typowym ekstrawertykiem i typem „party animal” – takie też powinny być motywy przewodnie całej imprezy!

Zamawiając dodatki i akcesoria na Balony.pl, masz pewność, że znajdziesz wszystko, co niezbędne na urodziny w jednym miejscu, a jednocześnie możesz liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Życzymy owocnych zakupów, ale przede wszystkim: udanej zabawy!