Ustawienia Wyglądu

Układ strony
Kolor
Wybierz kolor
Kolor tła:
Anuluj

a

Chłopiec czy dziewczynka? Sprawdź balony i akcesoria na baby shower


Organizowanie „babskiego” przyjęcia dla przyszłej mamy w takiej formie to pomysł, który pojawił się w Polsce stosunkowo niedawno. Choć jeszcze kilka lat temu prawie nikt nie słyszał o baby shower, dzisiaj panuje wręcz moda na jego urządzanie – zarówno w dużych, jak i małych miastach. 

Z założenia ma być to impreza na cześć przyszłej mamy, w którym uczestniczyć powinny kobiety związane z bohaterką spotkania, czyli np. jej mama, siostry, kuzynki, ciocie, koleżanki z pracy. To właśnie one najczęściej zajmują się przygotowaniami do wydarzenia odbywającego się zwykle kilka tygodni przed porodem. Jego głównym celem jest wręczenie prezentów kobiecie oczekującej na dziecko, ale także okazanie jej wsparcia. Nie można zapomnieć po prostu o chęci spędzenia miłych i beztroskich chwil w gronie najbliższych.

Baby shower da się zorganizować w domu lub restauracji. W każdym przypadku należy zadbać o smaczne przekąski i łakocie, a przede wszystkim dekoracje podkreślające charakter imprezy. 

Najmodniejsze dekoracje na baby shower

Najczęściej wykorzystywanym motywem w dekorowaniu wnętrza na imprezę dla przyszłej mamy jest oczywiście ten związany z dziećmi. Wiedząc, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, łatwo dopasować kolorystykę ozdób. W pierwszym wariancie będzie to błękit, w drugim róż. Jeśli bohaterka spotkania nie chce zdradzić płci dziecka (lub sama jej nie zna), rozwiązaniem jest zastosowanie obu tych barw, które świetnie się ze sobą komponują!

Oprócz tego dekoracje imprezowe mogą wykorzystywać inne motywy, czyli np. przypominać typowe akcesoria dziecięce – wózki, butelki do karmienia, smoczki, grzechotki itp. Popularnym gadżetem jest tort zrobiony z pieluszek. 

Warto też pamiętać, że na baby shower używa się dużą ilość ozdób – ma być kolorowo i radośnie, tak jak radosna jest okazja do świętowania. 

We wszystkich krajach, w których istnieje tradycja organizowania przyjęcia przed porodem, głównymi ozdobami wykorzystywanymi podczas takich imprez są balony. Znajdziesz je w naszym sklepie online, w którym przygotowaliśmy specjalną ofertę na baby shower. Do wyboru masz setki różnych produktów – poniżej podpowiadamy, jak można je wykorzystać. 

Balony foliowe

Jest to najpopularniejszy rodzaj balonów wykorzystywanych podczas wszelkiego rodzaju imprez. Można je wybrać w przeróżnych wariantach pod względem kolorów, kształtów i grafiki. Na dekoracyjne tło najlepiej nadają się te gładkie np. balony w kształcie gwiazdek. Możesz je pozawieszać luźno lub blisko siebie, tworząc balonowy łuk lub girlandę, albo zapełnić nimi cały sufit.

Balony z nadrukiem

W naszym katalogu znajdziesz wiele ciekawych balonów ozdobnych z nadrukiem, dzięki którym urozmaicisz wystrój wnętrza. Takie wzorzyste modele najlepiej wyglądają zawieszone solo lub na tle gładkich dekoracji. Na baby shower idealne będą wersje nawiązujące do płci maluszka np. balon z napisem „It’s a girl” lub „It’s a boy”. Wybierzesz je spośród różnych wersji kolorystycznych i wymyślnych kształtów. 

Balony litery

Ciekawym pomysłem jest również stworzenie napisu z balonów w kształcie liter. Możesz w tym celu skorzystać z gotowych rozwiązań np. z napisu Girl

Balony gumowe i lateksowe

 

Tradycyjne balony z gumy i lateksu to produkty uniwersalne, które są tanie i dostępne w niezwykle bogatej palecie kolorów. Właśnie dlatego są doskonałe do tworzenia najbardziej fantazyjnych dekoracji.

Serpentyny i konfetti

Oprócz nadmuchiwanych ozdób warto wykorzystać inne typowo imprezowe dekoracje np. serpentyny, wstążki czy konfetti.

Przydatne akcesoria na przyjęcie dla przyszłej mamy

W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria imprezowe, które przydadzą Ci do organizacji baby shower. Spośród nich polecamy w szczególności:

  • tekturowe patery na ciasto w kolorze niebieskim i różowym,
  • jednorazowe kubeczki i talerzyki,
  • serwetki i obrusy z motywami dziecięcymi,
  • toppery do ciast w różnych kształtach.

Przydać Ci się mogą także zaproszenia na baby shower – te gotowe wystarczy wypełnić i przekazać lub przesłać wybranym osobom. 

Przygotowanie przyjęcia dla przyszłej mamy jest dzisiaj dość łatwe dzięki gotowym rozwiązaniom – bez wychodzenia z domu w wygodny sposób zamówisz nie tylko piękne dekoracje na baby shower, ale także specjalnie na tę okazję przygotowane ciasta, przekąski, napoje. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz wszelkiego rodzaju balony i ozdoby na imprezę, a nawet butle z helem. Zamówiony towar dostarczymy Ci kurierem na wskazany adres bądź przygotujemy do osobistego odbioru w jednym z naszych oddziałów.