Ustawienia Wyglądu

Układ strony
Kolor
Wybierz kolor
Kolor tła:
Anuluj

a

Urodziny fana Star Wars. Co warto przygotować?


Tematyczne urodziny fana Star Wars czas zacząć

Każda zabawa powinna uczyć i pokazywać świat. Warto więc uczynić ten, wyjątkowy dzień urodzin niezapomnianym, na co idealnym rozwiązaniem są imprezy tematyczne. Już na zaproszeniach przedstaw motyw przyjęcia. W jego trakcie możesz przewidzieć gry i konkursy z nagrodami. By dać radość wszystkim gościom, pamiętaj, by dziecko zostało symbolicznie nagrodzone.

Przywitaj gości banerem z napisem: „Niech moc będzie z Tobą”. Popularne stwierdzenie pozwoli wszystkim przenieść się w świat ulubionego filmu. Jeśli dysponujesz większym pomieszczeniem, podziel pokój na kilka części, podpisując je nazwami planet ze Star Wars. Prawdziwy fan Gwiezdnych Wojen ma w swojej kolekcji wiele figurek, którymi możesz przyozdobić pokój. Zadbaj także o odpowiednią muzykę. Znane z filmów dźwięki pozwolą w pełni oddać się dobrej zabawie. Dla najmłodszych wydrukuj kolorowanki z motywem imprezy.

Głównym punktem urodzin może być gra planszowa Star Wars lub wspólne oglądanie filmu. Ciekawą alternatywą jest konkurs wiedzy w formie quizu. Pytania muszą być odpowiednie do wieku i wiedzy wszystkich uczestników zabawy, a nagroda dla zwycięzcy – prosto z uniwersum!

Balony jako podstawowy element uroczystości

Balony są nieodłącznym elementem każdej imprezy. Bez względu na jej rodzaj, miejsce i liczbę zaproszonych gości, sprawdzają się jako dekoracja. Dla najmłodszych uczestników przyjęcia są także elementem zabawy.

Wybierając balony, należy zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia. W niskich salach nie sprawdzą się duże ozdoby, które optycznie zmniejszą pomieszczenie i zabiorą dzieciom miejsce do zabawy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz idealny balon na urodziny fana Star Wars. Może być napełniony helem, dzięki czemu sprawi jeszcze więcej radości. Jego niska cena sprawia, że jest świetnym dodatkiem do pozostałych akcesoriów urodzinowych. Kupując balony w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Wszystkie produkty są wytrzymałe i perfekcyjnie się prezentują.

Pozostałe akcesoria urodzinowe

Aby urozmaicić czas wszystkim obecnym gościom, skorzystaj z dodatkowych pomysłów na imprezę. Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie i wybieraj spośród:

  • balonów w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Poza głównymi dekoracjami ze Star Wars rozwieś w pokoju dodatkowe balony. Dzięki temu dziecko będzie miało szansę wybrać swój ulubiony,
  • dmuchanych zabawek, które pomogą poczuć się jak w bajce,
  • dodatków w postaci masek, kapeluszy i opasek,
  • piniat – dających idealną zabawę dla dzieci w każdym wieku. Wypełnione słodyczami lub małymi niespodziankami ucieszą wszystkich uczestników imprezy,
  • trąbek oraz gwizdków, sprawiających, że urodziny będą jeszcze głośniejsze i weselsze,
  • serpentyn, które łatwo dopasować do innych dekoracji,
  • konfetti.

Menu dla najmłodszych

Organizator przyjęcia zawsze zastanawia się nad odpowiednim menu. Co zrobić, aby każdy wyszedł najedzony? Jak sprawić, by małe niejadki usiadły do posiłku? Na imprezę tematyczną warto zakupić związane z nią gadżety. Fan Star Wars – zarówno ten po jasnej, jak i ciemnej stronie mocy – zachwyci się tortem przedstawiającym Gwiezdne Wojny. Zamiast szklanek wybierz kubki z podobiznami ulubionych bohaterów. Wyprawiając urodziny dla najmłodszych, przygotuj przede wszystkim lekkie przekąski. Dzieci zajęte zabawą niechętnie siadają do stołu. Z kolei zamiast słodzonych napojów przygotuj domową lemoniadę lub wyciskane soki.

Podsumowanie

Zwykłe przyjęcie urodzinowe w domu, czy w wynajętej sali, dla najmłodszych jubilatów stało się po prostu nudne. Kolacja z zabawą w znanym fast foodzie także powoli traci swoją popularność. Przygotowanie dziecięcej imprezy wymaga więc odpowiedniej idei i czasu. Tym bardziej że interesujące urodziny dla dzieci pozostają w ich pamięci przez długi czas, a zaproszeni goście często naśladują ciekawe pomysły!

Wszyscy mają swoje ulubione bajki, gry i filmy. Coraz częściej ich motyw staje się przewodni w trakcie najważniejszej w roku imprezy. Urodziny fana Star Wars to idealna propozycja dla dziecka niezależnie od jego wieku. Uroczystość na podstawie Gwiezdnych Wojen każdemu zapewnią mnóstwo dobrej zabawy i radości. Samo jej zaaranżowanie może być dla dzieci oraz ich rodziców niesamowitą przygodą. Przekonaj się o tym!