Ustawienia Wyglądu

Układ strony
Kolor
Wybierz kolor
Kolor tła:
Anuluj

a

Akcesoria do balonów – które wybrać?


Wybór odpowiedniego motywu imprezy to połowa sukcesu. Szeroki wybór gadżetów imprezowych pozwala kupić, a następnie zaaranżować naprawdę nietuzinkowe i wyjątkowe ozdoby. Jednak wiele osób zapomina o dość podstawowej kwestii, która jest tak naprawdę kluczowa, aby balony mogły w pełni prezentować się świetnie. Zawsze należy dobrać do nich odpowiednie dodatki! Które mamy na myśli? W tym artykule podpowiemy, jakie akcesoria warto dokupić, żeby wszystkie przygotowania były dopięte na ostatni guzik, a zorganizowanie imprezy marzeń zakończyło się olbrzymim sukcesem!

Akcesoria do balonów

Na które akcesoria warto zwrócić uwagę?

Jeśli udało Ci się już wybrać odpowiednie balony na imprezę, czas na dopasowanie do nich odpowiednich akcesoriów. Niektóre dodatki są niemal niezbędne, aby uzyskać efekt WOW. Sprawdź więc, o czym nie możesz zapomnieć, zdobiąc pomieszczenie na party, które długo będzie wspominane!

Obciążniki do balonów

Decydując się balony z helem, niezastąpione mogą się okazać obciążniki. Nie dość, że wyglądają one niezwykle elegancko i efektownie, to dodatkowo pozwalają zapanować nad unoszącą się ozdobą. Dzięki temu nie ucieknie Ci żaden balon. Jednocześnie przywiązanie go wpływa na utrzymanie kształtu i zachowanie w nienaruszonej formie na dłuższy czas. 

Obciążniki pozwalają na estetyczne utrzymanie balonów w odpowiednim miejscu, co może się świetnie sprawdzić np. w aranżacji stołu weselnego. Przywiązywanie ich do przypadkowych przedmiotów nie wygląda dobrze, a nawet zazwyczaj utrudnia gościom przemieszczanie się po sali. Dlatego też szukaj odpowiednich akcesoriów, które sprawią, że wszystko pójdzie zgodnie z Twoim planem. Balony ślubne są niezwykle trendy. Ich wykorzystanie zależy głównie od Twojej wyobraźni. Mogą być pamiątką dla gości, czy też kierować ich do przypisanego numeru stolika. 

patyczki do balonów

Patyczki do balonów

Szczególnie przydatne na kinderbalach. W końcu nie da się ukryć: dzieci kochają balony! Szczególnie przepadają za tymi z motywami z bajek i przybierającymi różnorodne kształty: zwierzątek, pojazdów czy serduszek. 

Najlepiej sprawdzają się tutaj balony foliowe, które wszystkich oczarują jakością wykonania. Jednak, aby ułatwić ich utrzymanie, musisz zaopatrzyć się w patyczki do balonów. Dzięki temu gadżetowi nawet lateksowe i gumowe balony będą hitem każdej dziecięcej imprezy! Wręczenie każdemu uczestnikowi takiej ozdoby na pamiątkę po wspólnej uroczystości z pewnością wywoła olbrzymią radość u małych gości. Tym sposobem i niewielkim nakładem finansowym możesz w miły sposób zakończyć przyjęcie. Pomysł też świetnie sprawdza się w przedszkolach, gdzie panuje zwyczaj przynoszenia drobiazgu dla całej grupy z okazji imienin oraz urodzin.

Wstążki do balonów

Wiązanie balonów wielu osobom sprawia problem. Ich nieodpowiednie mocowanie sprawia, że szybko opadają i nie zachowują odpowiedniego kształtu. Dlatego też dokup wstążki do balonów. Po pierwsze utrudniają wydostanie się powietrza ze środka, a jednocześnie mogą być dodatkową ozdobą, np. jako serpentyna. To prosty trik, który nada ciekawego wyglądu całej aranżacji. Szczególnie wtedy, gdy użyjesz wielu unoszących się balonów z helem, a wiszące z nich wstążeczki będą swobodnie przemieszczać się po całej sali. Możesz wybierać spośród kilku kolorów wstążek, dzięki czemu łatwiej dobierzesz pasujący odcień do całości imprezowego wystroju.

wstążki do balonów

Wybieraj sprawdzone rozwiązania

Jeśli już dziś chcesz ułatwić sobie przygotowania do imprezy zaplanowanej w przyszłości, postaw na pewne, proste i sprawdzone rozwiązania. Unikniesz dzięki temu niepotrzebnych nerwów. Akcesoria do balonów są bardzo estetyczne i praktyczne. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym uwieńczeniu imprezy, zaufaj naszemu doświadczeniu i radom, które pozwolą Ci spokojnie zaaranżować całą przestrzeń. Kupując w Sklepie Balony.pl, nie musisz szukać ozdób w wielu miejscach – wszystko, co niezbędne, dostępne jest na naszej stronie. Całe zamówienie zostanie dostarczone do Ciebie pod wskazany adres bez wychodzenia z domu! To wygoda, na którą dobrze jest sobie pozwolić. 

Serdecznie zapraszamy!