Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

a

Poszukiwanie skarbu czas zacząć! Urodziny w stylu Indiana Jonesa


Poszukiwanie skarbu

Wielkimi krokami zbliża się przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka, a Ty wciąż nie masz na nie pomysłu? Najmłodszy domownik uwielbia bawić się w odkrywcę i rozwiązywać zagadki? Skrycie marzy, żeby zostać archeologiem i poszukiwaczem przygód, a przy jego łóżku znajduje się skórzany kapelusz? Jeśli tak, to mamy propozycję na trafiony temat przewodni imprezy – koniecznie przeczytaj poniższy artykuł!

Urodziny to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka

Z całą pewnością im bliżej zabawy, tym bardziej jest ono podekscytowane i nie może doczekać się spotkania z przyjaciółmi. Ten dzień powinien być więc dla jubilata niezwykle radosny, pełen beztroskiej zabawy oraz uśmiechu. Urządzając przyjęcie w stylu Indiana Jonesa, musisz przygotować odpowiednie rozrywki – dopasuj poziom ich trudności do wieku dzieci. Poszukiwanie zaginionego skarbu okaże się strzałem w dziesiątkę i z całą pewnością spodoba się wszystkim gościom. Które dziecko nie lubi podchodów, odkrywania tajemnic i tej radości, gdy już odnajdzie skarb?

Ustal zasady zabawy

Jeszcze zanim zaczną się urodziny, zadbaj o ustalenie zasad gry, które będą jasne dla wszystkich uczestników. Zgromadzeni goście mogą pomóc Twojemu dziecku w odszyfrowaniu mapy, ale też w poszukiwaniu artefaktów i rozwikłaniu zagadek, które przybliżą jubilata do miejsca, w którym jest ukryty skarb. Ważne, żeby do zabawy zaangażować wszystkie chętne maluchy. Dzieci, które nie przepadają za bieganiem, mogą spróbować swoich sił w wykopaliskach. Ukryj w piasku listy z zagadkami albo drobne przedmioty, które symbolicznie mają związek z miejscem, gdzie znajduje się tajemniczy kuferek. Skarbem może okazać się prezent, o którym marzyła Twoja pociecha. 

Wybierz przebrania

Żeby odnajdywanie skarbu było dla dzieci atrakcyjne, warto zaopatrzyć małych poszukiwaczy w odpowiednie tematyczne przebrania. Mali panowie mogą stać się piratami – wówczas w strojach dla chłopców niezbędne okażą się:

Natomiast dziewczynki chętnie przebiorą się za wróżki, które swoją dobrą mocą pomogą rozwiązać niejedną zagadkę. Wybierając stroje dla dziewczynek, koniecznie pamiętaj o:

Sam jubilat może też założyć skórzaną kurtkę i kowbojski kapelusz, ale koniecznie musi wyróżniać się z tłumu! Pomoże mu w tym urodzinowy kotylion.

Przekonaj się, że dzięki bogatemu wyborowi akcesoriów urodzinowych i dodatków mali goście z łatwością wcielą się w swoje ulubione postacie. Przebrania dla chłopców i stroje dla dziewczynek to nie tylko gwarancja udanego przyjęcia, ale również sposób na to, żeby każdy z małych gości czuł się wyjątkowo na przyjęciu urodzinowym!

poszukiwanie skarbu 2

Pomyśl o nagrodach

Zabawa nie może odbyć się bez imprezowych balonów, dekoracji oraz akcesoriów urodzinowych. Jeśli postawisz na motyw przewodni w stylu Indiany Jonesa, warto pomyśleć, które z nich sprawdzą się najlepiej. Gdy impreza urodzinowa Twojej pociechy odbędzie się w parku lub w przydomowym ogrodzie, łatwo możesz zamienić miejsce zabawy w dziką dżunglę pełną przygód lub safari, po którym wesoło spacerują zwierzęta. Świetnie sprawdzą się wówczas:

Co z upominkami dla uczestników?

Niezapomniane przyjęcie urodzinowe to takie, podczas którego wszyscy zaproszeni goście czują się docenieni. Warto zadbać więc o takie atrakcje, które dla będą ciekawe dla każdego dziecka. Możesz pomyśleć o niewielkich upominkach dla każdego z przyjaciół Twojej pociechy – kto przecież powiedział, że w urodziny tylko jubilat może dostać prezent? Drobne podarunki z pewnością wywołają szczere uśmiechy.

Upominkiem z tematycznej imprezy w stylu Indiany Jonesa może być:

Nie musisz się martwić jak je zapakować – świetnie nadają się do tego torebki safari lub torebki z tygrysem. Z łatwością pomieszczą drobnostkę i kilka łakoci pełniących jako podziękowania za przybycie.

A na koniec...

Zawieszona na drzewie piniata to dobry pomysł na wspólną zabawę kończącą rajd i słodycze dla wszystkich dzieci uczestniczących w zabawie. Dla chłopca proponujemy piniatę w kształcie auta, a dla dziewczynki piniatę jednorożca lub kolorowego konika. Pamiętaj, że w trakcie jej rozbijania, trzeba mieć zasłonięte oczy – dlatego koniecznie kup maski do piniaty. Goście swoimi okrzykami mogą pomagać nawigować jubilata. Zabawa gwarantowana!

Wyzwanie czas zacząć!

Przyjęcie urodzinowe, o którym marzy Twoje dziecko, wcale nie musi wiązać się z wielkimi kosztami i tygodniami przygotowań – wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep! Znajdziesz w nim ofertę różnorodnych dekoracji, balonów i akcesoriów urodzinowych, które pozwolą wyprawić niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka. Ogrom pomysłów, atrakcyjne ceny produktów i pomoc specjalistów – to wszystko znajdziesz na Balony.pl. Serdecznie zapraszamy do zakupów już teraz!