Ustawienia Wyglądu

Układ strony
Kolor
Wybierz kolor
Kolor tła:
Anuluj
Kategorie

Opinie:

“Szeroki asortyment, najlepsze ceny i natychmiastowa wysyłka, czego chcieć więcej ?"

HITY

Balony foliowe serca

Co stanowi najpopularniejszy symbol miłości? Oczywiście jest to serce! Z naszą pomocą możesz wyposażyć się w balonowe dekoracje w tym kształcie. Sprawdzą się nie tylko podczas Walentynek, ale i innych okazji!
Piękne, przemyślane ozdoby tworzą niezapomniany nastrój - balony z poniższej kategorii mistrzowsko spełniają się w tej roli. W dostępnym katalogu znajdziesz artykuły odpowiednie na takie wydarzenia jak urodziny, Baby Shower, Walentynki czy ślub bliskiej osoby.

Wszystkie z nich zostały stworzone z wysokiej jakości folii pokrytej wyraźnym, kolorowym nadrukiem. Odwiedzając nasz sklep z balonami, możesz mieć pewność, wybierasz sprawdzone i niezawodne rozwiązania dekoracyjne. Wzbogać nimi swoje przyjęcie lub podaruj je, jako dodatek do prezentu - gwarantujemy uśmiech na twarzy obdarowywanego!
Wielobarwne, wzorzyste balony foliowe na każdą okazję to nasza specjalność. Zapraszamy do poznania tych w kształcie serca - nie ma wspanialszego sposobu na okazanie sympatii drugiej osobie i stworzenie niezapomnianej ozdoby!

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 80 ocen

BALON FOLIOWY WIELKOŚCI 18" DO NAPEŁNIENIA HELEM

5,00 zł

BALON WIELKOŚCI 18" DO NAPEŁNIENIA HELEM

Balon foliowy 18" Grabo

BALON WIELKOŚCI 18" DO NAPEŁNIENIA HELEM

BALON WIELKOŚCI 18" DO NAPEŁNIENIA HELEM

BALON FOLIOWY WIELKOŚCI 18"DO NAPEŁNIENIA HELEM

BALON WIELKOŚCI 18", DO NAPEŁNIENIA HELEM

10,00 zł

BALON WIELKOŚCI 18", DO NAPEŁNIENIA HELEM

4,00 zł
4,00 zł
4,00 zł
4,00 zł
4,00 zł
4,00 zł
4,00 zł