Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
Categories

HITY

Balony i dekoracje na Ślub i Wesele

Organizujesz wesele i potrzebne Ci są efektowne dekoracje ślubne? W takim wypadku doskonale sprawdzą się balony, które oferuje nasz sklep internetowy. Tutaj znajdziesz duży wybór modeli lateksowych i foliowych, utrzymanych w ciepłej, pastelowej kolorystyce. Można przy ich pomocy przyozdobić zarówno samą salę, jak również stolik, przy którym zasiądą nowożeńcy.

Nasze ozdoby weselne dostępne są nie tylko w wersji romantycznej, ale też żartobliwej. Oferujemy Ci zabawne towary z niedźwiadkami stylizowanymi na nowożeńców, które można też ofiarować zakochanym jako prezent zamiast kwiatów. W sklepie z balonami znajdziesz także akcesoria na wieczór panieński w postaci gier i ozdób, a także wystrzałowe konfetti do przywitania Państwa Młodych wychodzących z zaślubin. Sprawdź też butle z helem oraz elektryczne pompki do nadmuchiwania.

Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 109 ocen

8 SZT. BIAŁYCH TALERZYKÓW O ŚREDNICY 17,7 CM

8 SZT. BIAŁYCH KUBECZKÓW O POJEMNOŚCI 266 ML

Girlanda jednokolorowa błękitna, długość 2,5 m.

Girlanda jednokolorowa biała długości 2,5 m.

Girlanda kolorowe gołębie. Długość 2,5 m.

Girlanda dzwonki koloru łososiowego opakowanie 1 szt. Długość około 2,5 m.

Ozdoba weselna gołębie jest produktem doskonale nadającym się do udekorowania stołu weselnego, opakowanie zawiera 1 szt.

Ozdoba weselna Młoda Para jest produktem doskonale nadającym się do udekorowania stołu weselnego, opakowanie zawiera 1 szt.

Ozdoba weselna dzwonki jest produktem doskonale nadającym się do udekorowania stołu weselnego, opakowanie zawiera 1 szt.

Balon lateksowy 12".

Balon lateksowy 12".

Balon lateksowy 12".

Balon lateksowy 12".

Balon foliowy 18", do napełnienia helem.

Balon foliowy 18", do napełnienia helem.

Balon foliowy 48", do napełnienia helem.